www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 The Script i duan performancat live

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: The Script i duan performancat live    Mon Nov 22, 2010 8:52 am

Grupi nga Dublini, “The Script” ka zbuluar se atyre nuk u intereson se sa i madh është koncerti, pasi që ata janë të kënaqur kur njerëzit duan t’i dëgjojnë duke performuar.
Sipas bateristit të grupit, Glen Power, “The Script” mund të jenë të kënaqur vetëm nëse shohin njerëz që dëshirijnë të dëgjojnë performancat live, pavarësisht në një megakoncert apo në ndonjë lokal.

“Si bend ne kënaqemi më shumë kur këndojmë live në skenë. Që nga minuta e parë në skenë, nuk shohim çfarë ndodh në anën e majt apo të djathtë. Ne shfaqim performancën e njëjtë, pa marrë parasysh a performojmë në ndonjë lokal të vogël apo në ndonjë megakoncert. Nxirrni dy njerëz përpara dhe ne do të shndërrohemi në “Makina e performancës – The Script”. Kur kemi presion, ne bëjmë punë mirë”, u shpreh Glen Power. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

The Script i duan performancat live

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum