www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Winslet ndahet nga i dashuri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Winslet ndahet nga i dashuri    Mon Nov 22, 2010 8:53 am

Sipas mediave britanike, aktorja Kate Winslet është ndarë nga i dashuri i saj, modeli Louis Dowler, pas vetëm katër muajve qëndrimi së bashku.
Ylli i “Titanic” në mars e konfirmoi ndarjen nga regjisori Sam Mendes, për t’u lidhur më pas me modelin Dowler. Tani sipas një burimi të gazetës Mail on Sunday, Winslet është ndarë dhe nga modeli britanik.

“Louis ishte njeriu i duhur për të cilin Kate ka pasur nevojë pas ndarjes nga Sam. Sidoqoftë, ata kurrë nuk e kanë kuptuar se lidhja e tyre nuk po funksionon dhe se Kate ka nevojë për të gjetur kohë për vete. Ajo i është falënderues Louisit, por ajo dëshiron të përqendrohet vetëm në karrierën e saj dhe fëmijët”, u shpreh burimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Winslet ndahet nga i dashuri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum