www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  fejuara e Cowell mohon ndarjen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: fejuara e Cowell mohon ndarjen    Mon Nov 22, 2010 8:55 am

fejuara e Simon Cowell, Mezhgan Hussainy, ka mohuar spekulimet se çifti është ndarë, duke këmbëngulur se ato pohime janë thjesht thashetheme.
Pas angazhimeve të shumta të Cowell me X-Factor dhe kohës së vogël që po gjen për të dashurën, janë rritur spekulimet mbi të ardhmen e çiftit.

“Unë e dua atë dhe ai thotë se më do mua, ndërsa ne jemi ende në lidhje, aq sa di unë. Ne kemi qenë larg njëri tjetrit për ca kohë. Natyrisht ai më mungon. Nuk është e lehtë të jeni të ndarë dhe madje një ditë larg njëri tjetrit është vështirë kur jeni në dashuri. Por ai ka shumë punë. Ato janë thjesht thashetheme me të cilat nuk është mirë të humbni kohë”, ka thënë Hussainy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

fejuara e Cowell mohon ndarjen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum