www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Valton Krasniqi mban rekordin në Viva & Mtv

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Valton Krasniqi mban rekordin në Viva & Mtv   Mon Nov 22, 2010 6:18 pmKëngëtari kosovar, Valton Krasniqi, ka pesë vite që mban rekordin e transmetimeve në kanalet prestigjoze “VIVA & MTV”. Para disa javësh filloi transmetimi i klipit më të ri “Did you know”.


Valton Krasniqi është ndër të vetmit këngëtarë nga Kosova që deri më tani i trasmetohen klipet në kanalet më prestigjioze, si Viva & Mtv dhe në Topcharts përkrah këngëtarëve të huaj dhe shumë të njohur si Shakira, Lady Gaga, Usher, Pitbull etj. Para pesë viteve kënga e parë e cila filloi trasmetimin në “Viva” ishte kënga me titull “Ngo tash”, e cila ishte komplet në gjuhën shqipe, derisa qëndroi në top 5 videot më të trasmetuara. Me këngën “Mos më provoko”, “Lei Lei” në duet me këngëtarin arab Brahim, Valtoni shpërtheu me suksesin e tij nga Zvicra në tërë Europën dhe deri në vendet arabike. Kënga “Did you know” është realizuar nga Valton Krasniqi Orient produktions dhe teksti nga Dj Ferrini, i cili është një Dj Italian, shumë aktiv në Europë dhe pronar i këtij produksioni (Ferrini records).


Kënga “Did you know” është hedhur në treg në të gjitha rrjetet online në mbarë botën. “Unë, Valton Krasniqi, e ndiej veten shumë të lumtur dhe krenar, se është pëlqyer shumë kënga ime si dhe videoklipi. Për momentin jam duke punuar me një këngë tjetër në gjuhën angleze, e cila do të shfaqet me videoklip nga produksioni Sony bmg”.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Valton Krasniqi mban rekordin në Viva & Mtv

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum