www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Të pranohet rezultati i zgjedhjeve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Të pranohet rezultati i zgjedhjeve    Tue Nov 23, 2010 12:09 am


Kryeministri i Kosovës në largim, Hashim Thaçi ka përgëzuar të hënën të gjitha partitë politike në Kosovë për maturinë që kanë treguar gjatë zgjedhjeve në komunën e Rahovecit, duke vlerësuar se me këtë i është dërguar mesazh i mirë botës se Kosova është vend demokratik dhe mund të organizojë zgjedhje.
Kryeministri në largim gjatë vizitës bërë bizneseve në Ferizaj, duke folur për procesin zgjedhor në Rahovec , kërkoi nga partitë që ta pranojnë rezultatin e zgjedhjeve, pasi sipas tij është verdikti i popullit dhe si i tillë duhet të respektohet.

Gjatë vizitës që u bëri bizneseve private në Ferizaj, Thaçi tha se Qeveria e Kosovës do të vazhdojë t’i ndihmojë bizneset.

Ndryshe, gara e balotazhit për kryetar të Rahovecit do të mbahet pas një muaji, përkatësisht më 19 dhjetor, një javë pas zgjedhjeve të përgjithshme të jashtëzakonshme parlamentare. Në balotazh do të jenë kandidatët e LDK-së dhe PDK-së, të cilët kanë fituar më së shumti vota në zgjedhjet që u mbajtën të dielën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Të pranohet rezultati i zgjedhjeve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum