www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Martohet vajza e Jim Carreyt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Martohet vajza e Jim Carreyt   Fri Nov 20, 2009 10:45 pmVajza e vetme e komikut Jim Carreyt, Jane, është martuar me partnerin e tij në një ceremoni sekrete.
Ylli i filmit “The Mask”, ka zbuluar këtë lajm në faqen e tij në Twitter.com gjatë të mërkurës mbrëma.

“Jane është një grua e martuar. Ditë më parë ajo dhe djali im i ri Alex, u bashkuan. Dita ishte thjesht e përkryer... shumë dashuri”, ka shkruar aktori.

Jane është vajza e aktorit me gruan e tij të parë, Melissa Womer, nga e cila u divorcua në vitin 1995
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Martohet vajza e Jim Carreyt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum