www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cyrus feston ditëlindjen duke vallëzuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Cyrus feston ditëlindjen duke vallëzuar    Tue Nov 23, 2010 12:34 am

Miley Cyrus ka festuar ditëlindjen e saj të 18-të mbrëmë duke vallëzuar me nënën e saj Tish në një klub në Los Angeles.
Ditëlindja jubilare e këngëtares dhe aktores është të martën, por ajo ka vendosur ta festojë më herët, pasi mori pjesë në American Music Awards (AMA) kur ajo dhe Tish Cyrus pushtuan dyshemenë e vallëzimit.

“Do të dal më vonë të vallëzoj, ne kemi siguruar një hapësirë ashtu që edhe e gjithë shoqëria ime mund të vijë. Unë dhe nëna ime kemi një koreografi për sonte më vonë – çdokush pëlqen kur ne vallëzojmë së bashku”, ka thënë Miley para ceremonisë së ndarjes së çmimeve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Cyrus feston ditëlindjen duke vallëzuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum