www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ferrell më i paguari

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Ferrell më i paguari   Fri Nov 20, 2009 10:46 pm

Komiku Will Ferrell do të vazhdojë të qeshet edhe më tej, ai është ‘Ylli më i Mbipaguar në Hollywood’, sipas revistës Forbes.
Aktori i filmit “Elf”, e ka gjetur veten në maje të listës vjetore, me hulumtuesit e Forbes të cilët kanë vlerësuar se filmat e tij fitojnë vetëm 3.29 dollarë për çdo dollarë që ai çon në shtëpi.

Ewan MCGregor është i dyti në renditje, filmat e tij fitojnë 3.75 për çdo dollar që ai fut në xhep. Billy Bob Thornton, Eddie Murphy dhe Ice Cube mbyllin top pesëshin, derisa Tom Cruise, Drew Barrymore, Leonardo DiCaprio, Samuel L. Jackson dhe Jim Carrey po ashtu bëjnë pjesë në top 10.

Në anën tjetër, Shia LaBeouf është emërtuar Aktori më i Mirë nga Forbes sipas fitimeve, për çdo dollarë që ai fiton, filmat e tij fitojmë mesatarisht 160
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ferrell më i paguari

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum