www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mustafa lavdëron përzgjedhjen e kandidateve për deputete

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Mustafa lavdëron përzgjedhjen e kandidateve për deputete    Tue Nov 23, 2010 7:39 amLidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka bërë një zgjedhje të shkëlqyeshme të propozimeve për deputete në Kuvendin e Republikës së Kosovës. LDK-ja ka kandidate, të cilat edhe në pikëpamje profesionale, në pikëpamje të afinitetit të tyre, po edhe në pikëpamje të përvojës së kaluar deri më tani, sigurojnë që prezantimi i tyre në Kuvendin e Republikës së Kosovës t’i çojë përpara çështjet që na preokupojnë. Kështu tha të hënën kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, gjatë një takimi të mbajtur në Prishtinë, ku u prezantuan kandidatet e LDK-së për deputete në Kuvendin e Republikës së Kosovës.
Duke u premtuar atyre përkrahjen e tij të plotë dhe të të gjithë strukturave të LDK-së, Mustafa theksoi se LDK-ja ka bërë një reformë të thellë sa i përket listës së femrës deputete, për arsye se 2/3 e kandidateve nuk kanë qenë përpara pjesë e kësaj liste.

“Kemi një përbërje krejtësisht të re. Kemi emra të afirmuar në fushën e biznesit, të shoqërisë civile dhe në punën e tyre profesionale. Ne do të bëjmë çdo gjë që femra ta luajë rolin e saj në shoqëri. Natyrisht, që 30-përqindëshi nuk e plotëson nevojën që të kemi më shumë femra prezente në Parlament, në Qeveri, në institucionet shtetërore dhe kulturore, për arsye se roli i saj është shumë i madh, nuk është vetëm roli edukativ familjar, por roli i ngritjes së shoqërisë, është roli i integrimeve tona evropiane, është roli i fokusuar në zhvillimin e përgjithshëm ekonomik, shëndetësor, arsimor e kulturor”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bertidoc
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 6
Data regjis. : 23/11/2010
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Mustafa lavdëron përzgjedhjen e kandidateve për deputete    Tue Nov 23, 2010 8:05 pm

Me vjen keq por nuk ka shenja per Reforma, te gjithe kane nderruar vendet sa per te imituar ndryshimet. Jane te harxhuar ne politike dhe nuk kan asgje me frymen Rugoviane pos simboleve partiake. Perndryshe si te kuptohet prania e Eqerem Kryeziut kur edhe per se gjalli nuk e ka perkrahe Presidentintin Rugova, Pastaj qasja perqarese e Zotit Isa Mustafa nuk i perngjane aspak frymes bashkuese te Dr. Rugoves
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Mustafa lavdëron përzgjedhjen e kandidateve për deputete    Tue Nov 23, 2010 8:27 pm

Dita dites drejt shuarjes :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bertidoc
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 6
Data regjis. : 23/11/2010
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Mustafa lavdëron përzgjedhjen e kandidateve për deputete    Wed Nov 24, 2010 1:44 am

Nuk e besoj të shuhet por po bie interesimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Mustafa lavdëron përzgjedhjen e kandidateve për deputete    Wed Nov 24, 2010 1:49 am

Keshtu edhe shuhet ,duke rene interesimi duke u larguar antaret :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Mustafa lavdëron përzgjedhjen e kandidateve për deputete    Wed Nov 24, 2010 1:53 am

po vrehen indikacionet e para me rastin e rahovecit drejt rikthimit te ldk-se.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
bertidoc
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 6
Data regjis. : 23/11/2010
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Mustafa lavdëron përzgjedhjen e kandidateve për deputete    Wed Nov 24, 2010 8:17 pm

Më vie keq por shiqoni rritjen e AAK-së. Kjo vetëm d.m.th. se PDK nuk është ajo që ishte. Shiqoni rastin e Priyrenit ku Banditët e futur nga Kryebanditi Eqerem Kryeziu si u rrahën mes veti për Komisioner të zgjedhjeve. Mendoni se të tillët e rikthejnë LDK-në, edhe nëse po një LDK me të tillë njerëz nuk i duhet Kosovës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Mustafa lavdëron përzgjedhjen e kandidateve për deputete    Wed Nov 24, 2010 8:24 pm

ku ka demokraci kto gjera ndodhin. se mendon ne partin popullore te kines guxon dikush me fol pa lejen e shefit tyne e le mo per gjera tjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
bertidoc
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 6
Data regjis. : 23/11/2010
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Mustafa lavdëron përzgjedhjen e kandidateve për deputete    Wed Nov 24, 2010 8:39 pm

Ke bere krahasim te mire me Partine Popullore te Kines, ngase ata kane vrare, LDK-ja ende nje gje të tillë nuk e ka arritur, por ka futur njerëz në nivelet e saja qe kryejn krimet per bosin, në rastin konkret Eqën. Është mirë ti njihni njerëzit në Kryesinë e Re të Degës në Prizren.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Mustafa lavdëron përzgjedhjen e kandidateve për deputete    Wed Nov 24, 2010 9:35 pm

po dihet shum mir cila arti eshte komuniste ktu po le ket muhabet tash u pa ne zgjedhjet e fundit ne parti. pa asnje kunder kandidat tu e shkel edhe statusin e partis njeher duhet me i zgjedh nendeget tana ne qender
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mustafa lavdëron përzgjedhjen e kandidateve për deputete    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Mustafa lavdëron përzgjedhjen e kandidateve për deputete

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum