www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Victoria i del në ndihmë Evas

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Victoria i del në ndihmë Evas    Tue Nov 23, 2010 8:27 am

Victoria Beckham është maksimalisht e përkushtuar që ta ndihmojë miken e saj Eva Longoria që të tejkalojë vështirësitë pas ndarjes nga bashkëshorti Tony Parker.
Eva Longoria është ndarë pak ditë më parë nga Tony Parker dhe tashmë ka filluar të vijë përkrahja për seksi aktoren, me Victorian e cila nuk po mund ta shohë mikeshën e saj të pikëlluar.

“Victoria është angazhuar maksimalisht që të lënë çdo gjë mënjanë dhe të relaksohen si dy vajza të reja. Victoria i ka dhënë disa fustane seksi për të dalë nëpër festa të ndryshme së bashku”, u shpreh një burim i gazetës Daily Star
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Victoria i del në ndihmë Evas

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum