www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jay-Z ka shtënë në vëllain kur ishte 12 vjeç

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Jay-Z ka shtënë në vëllain kur ishte 12 vjeç    Tue Nov 23, 2010 8:31 am

Jay-Z në një intervistë për gazetën britanike The Guardian ka pranuar se ka shtënë me revole vëllain e tij të madh kur ishte vetëm 12 vjeç.
Rap superylli ka shtënë në vëllain e tij të madh i cili ishte nën ndikimin e drogës, pasi zbuloi se ai ia kishte vjedhur tani reperit Jay-Z unazën.

“Unë shkova në shtëpinë e dikujt dhe e mora revolen. Revole kishte kudo aty. Nuk ka pasur nevojë të shkoni larg për ta marrë ndonjë. Çdoku…! Pasi kam shtënë në të, mendoja se jeta ime mbaroi. Mendova se do të shkoj në burg përgjithmonë. Ishte e tmerrshme. Isha djalosh, një fëmijë. Isha i tmerruar”, theksoi reperi amerikan.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Jay-Z ka shtënë në vëllain kur ishte 12 vjeç

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum