www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sheen mohon akuzat e pornoyllit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Sheen mohon akuzat e pornoyllit    Tue Nov 23, 2010 8:33 am

Avokati i Charlie Cheen, Yale Galanter, ka mohuar pohimet e pornoyllit Christina Walsh, se aktori ishte i dhunshëm ndaj saj gjatë një nate të kaluar në një hotel të New Yorkut.
Aktori i “Two And A Half Men” ishte akuzuar nga aktorja e filmave porno që njihet ndryshe nëpër ato filma si Capri Anderson, se e ka kapur atë për fyti në hotelin Plaza të New Yorkut në mbrëmjen e 26 tetorit.

“Zonjusha Capri kurrë nuk i ka thënë policisë diçka për ndonjë sjellje jo të mirë të klientit tim në mbrëmjen kur ndodhi incidenti, ndërsa ajo pati çdo mundësi për ta bërë këtë. Ajo gjithashtu bëri të ditur në faqen e saj se është mirë dhe se nëse dikush dëshiron të shohë më shumë mbi gjendjen e saj, atëherë dikush mund të paguajë për t’u qasur në faqe”, deklaroi avokati i Sheen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Sheen mohon akuzat e pornoyllit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum