www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fatmir Sejdiu për pushime në Amerikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Fatmir Sejdiu për pushime në Amerikë    Wed Nov 24, 2010 5:32 amIsh-presidenti i Kosovës dhe ish-lideri i Lidhjes Demokratike (LDK), Fatmir Sejdiu këto ditë ka lënë Kosovën dhe ka udhëtuar për në SHBA.
Burime të afërta me familjen e Sejdiut, thonë se ai ka shkuar për pushime në SHBA, pas gjithë shqetësimeve që përjetoi në kohët e fundit në skenën politike kosovare.

Ndërkohë, burime të tjera theksojnë se Sejdiu ka shkuar për të qëndruar më gjatë në SHBA, e mbase për jetuar atje përgjithmonë. Ai këtë mundësi e ka, pasi që ka edhe shtetësi amerikane me tërë familjen e ngushtë dhe më të gjerë.

Sejdiu në SHBA ka shumë vite që ka edhe dy vëllezërit dhe motrën e tij, bashkë me familjet e tyre, të cilët ka kohë që gëzojnë statusin e shtetasve amerikanë. Me atë në SHBA ka udhëtuar edhe bashkëshortja e tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Fatmir Sejdiu për pushime në Amerikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum