www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Linda Halimi: Gjithçka shkoi kot

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Linda Halimi: Gjithçka shkoi kot   Wed Nov 24, 2010 7:13 pmKëngëtaret nga Kosova, Linda Halimi dhe Nora Istrefi, të cilat u përjashtuan nga konkurrimi në “Kënga Magjike 2010”, vetëm dy ditë para netëve finale të festivalit në “Pallatin e Kongreseve”, kanë humbur njëkohësisht të drejtën për të konkurruar në 5 edicionet e ardhshme të kësaj gare muzikore.

Penalizimi u bë për shkak të 30 minutave me vonesë të këngëtareve në prova, e përkufizuar dhe në rregullore.

Këngëtarja 21-vjeçare ne nje interviste per ''Panorama Plus'' e quan vonesën një “arsye pa bazë”, dhe vendimin “diskriminues”.

Linda ka zbuluar se si do te dukej performanca e tyre ne mbremjen finale:
''Bashkë me Nora Istrefin dhe reperin amerikan me ngjyrë Big D kishim përgatitur një perfomancë të nxehtë për këngën tonë “All mine” në “Pallatin e Kongreseve”.''

Me tej ajo ka shtuar:
''Morëm bokse të mëdha me zjarr për natën finale, pra do improvizohej një zjarr i madh në skenë dhe unë kisha përgatitur veshjen time si ushtare seksi e bërë pis me baltë në dyluftim, Nora do të vishte një fustan të zi shumë seksi, ndërsa BIG D do të shfaqej si gangster rrugësh. Domethënë ka qenë performancë e përgatitur gjithë muajin me shumë investim. Por gjithçka shkoi kot…''

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Linda Halimi: Gjithçka shkoi kot

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum