www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eralda Hitaj: Si Angelina Jolie

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Eralda Hitaj: Si Angelina Jolie   Wed Nov 24, 2010 7:15 pmEralda Hitaj eshte vajza shqiptare qe ngjane shume me Angelina Jolie.

Ajo shpreson që fati i mirë i aktores në karrierë ta ndjekë edhe në profesionin e ri që ka zgjedhur.
Prej disa kohësh është përfshirë në botën e ekranit të vogël, ku po mendon të investojë seriozisht për të ardhmen, por pa harruar botën e modës.

E ka dëgjuar krahasimin për ngjashmërinë e saj me aktoren Angelina Jolie, që kur konkuroi për herë të parë në “Miss Universe” në Kaliforni. Që atëherë emri i “Jolie”e ka ndjekur kudo.

Ka zgjedhur të studiojë për regji, për të qenë sa më afër aktrimit, megjithëse i kanë sugjeruar të bëhet aktore, “njëlloj si Angelina”. Por nuk është mjaft kjo për Eraldën.

Ne nje interviste per revisten ''shqip'', Eralda ka folur rreth pasionit te saj per regjine:

''Jam një adhuruese ekstreme e teatrit dhe kinemasë. Përpiqem të mos më shpëtojë asnjë premirë pa e parë. Kam një dëshirë të çmëndur për skenën në përgjithësi, prandaj kam vendosur t’i futem seriozisht shkollës për regji.
Duke punuar në një televizion dhe duke mësuar profesionin e regjisorit, besoj se do të jem një hap përpara në karierën time.''.

Ndersa, rreth propozimeve per tu bere aktore, ajo thote:
'' Regjia e ka aktrimin brenda. Vazhdimisht më thonë se jam e prerë për aktrimin dhe mezi po pres të më jepet rasti të bëj diçka të kësaj natyre.Madje mund të shtoj se edhe parametrat e mi fizikë më shumë më lejojnë të bëj fotomodelen dhe aktoren, sesa modelen që sfilon.'

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Eralda Hitaj: Si Angelina Jolie   Wed Nov 24, 2010 9:37 pm

flaka i dalt ktyne operacionev plastike si mos me i ngjasu kur ka hy ner briskun e mjekve une e kam nje moter me madhe ajo identik i perngjan anxhelines edhe pa as nje nderhyrje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Eralda Hitaj: Si Angelina Jolie   Wed Nov 24, 2010 10:07 pm

Aq ndryshime po bojn sa qe spo njihen me si personi qe ka qen me perpara ahuahuah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Eralda Hitaj: Si Angelina Jolie   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Eralda Hitaj: Si Angelina Jolie

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum