www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përurohet aneksi i shkollës ‘Faik Konica’

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Përurohet aneksi i shkollës ‘Faik Konica’    Thu Nov 25, 2010 12:15 am


Kryetari i Prishtinës, Isa Mustafa përuroi të mërkurën aneksin e shkollës fillore “Faik Konica”, ndërsa duke folur për fushatën, ai përsëriti qëndrimin e tij se një gjë e tillë është bërë kur është dhënë premtimi për rritjen e pagave të arsimtarëve nga Partia Demokratike e Kosovës.
Kryetari i Prishtinës u prit nga nxënësit, të cilët brohoritnin emrin e tij, ndërsa deklaroi se ky aneks është ndihmë e madhe për shkollën në qendër të Prishtinës.

Në pyetjen se a ka të bëj kjo me fushatën, ai tha se projektet komunale përfundojnë në fund të vitit derisa zgjedhjet janë bërë para kohe, andaj sipas tij çdo gjë është rastësi. Mirëpo, duke folur për fushatën, ai përsëriti qëndrimin e tij se një gjë e tillë është bërë kur është dhënë premtimi për rritjen e pagave të arsimtarëve nga Partia Demokratike e Kosovës.

Kryetari i Prishtinës, duhej të përuronte edhe aneksin në shkollën fillore “Dardania”, mirëpo nuk ishte i pranishëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Përurohet aneksi i shkollës ‘Faik Konica’

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum