www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jennifer Grey triumfon në Dancing With The Stars

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Jennifer Grey triumfon në Dancing With The Stars    Thu Nov 25, 2010 12:25 amAktorja e filmit 'Dirty Dancing', Jennifer Grey, dhe partneri i saj, valltari profesional Derek Hough, kanë fituar garën amerikane 'Dancing with the Stars' pasi kanë impresionuar si vlerësuesit po ashtu edhe publikun.
Dyshja, të cilët vazhdimisht kanë marrë vlerësimet më të larta, mposhtën yllin e Disney, Kyle Massey, dhe vajzën e Sarah Palin, Bristol, për të marrë trofeun.

"Është një gjë aq e ëmbël në fund të një udhëtimi të zhurmshëm dhe ia ka vlejtur çdo sekondë. Ishte shans jetësor dhe jam falënderuese që nuk e kam humbur rastin", ka thënë Jennifer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Jennifer Grey triumfon në Dancing With The Stars

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum