www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Policia harton plan operativ për zgjedhjet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Policia harton plan operativ për zgjedhjet    Thu Nov 25, 2010 7:46 am


Policia e Kosovës së bashku me policinë e EULEX dhe forcat paqeruajtëse janë duke e hartuar në plan të përbashkët operativ, në mënyrë që zgjedhjet e jashtëzakonshme në Kosovë, të cilat do të mbahen më 12 dhjetor, të zhvillohen në një atmosferë të qetë.
“Qëllimi i përgatitjes së këtij plani operacional është ofrimi i sigurisë për të gjithë qytetarët, në mënyrë që ata të mund të ushtrojë të drejtën e tyre të votës, po ashtu të mbajmë rend dhe qetësi publike, të ofrojmë siguri për të gjithë procesin zgjedhor, që përfshihet edhe fushata zgjedhore”, tha për DW, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Baki Kelani.

Një pjesë e madhe e serbëve të Kosovës tashmë kanë paralajmëruar pjesëmarrjen në zgjedhje, mirëpo ata kundërshtohen nga përfaqësuesit politikë të serbëve të veriut. Megjithëkëtë, sipas KQZ-së edhe në veri të Kosovës do të hapen qendrat e votimit. Zëdhënësi i policisë, Kelani, ka thënë se një angazhim më i shtuar do të jetë në veri të Kosovës, pjesë kjo e banuar me shumicë serbe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Policia harton plan operativ për zgjedhjet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum