www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kardashian humbi virgjëritetin si 14 vjeçare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kardashian humbi virgjëritetin si 14 vjeçare    Thu Nov 25, 2010 8:09 amKhloe Kardashian ka zbuluar se ajo vidhte veturën e njerkut të saj për të shkuar nëpër vende sekrete dhe për të kryer marrëdhënie seksuale me një të dashur më të vjetër se ajo, që ishte atëkohë vetëm 14 vjeç.
26 vjeçarja e cila është e martuar për basketbollistin Lamar Odom, ka pranuar se ajo ishte gënjyer për moshën nga një mashkull misterioz të cilin e takonte në mënyrë sekrete.

“Ai djalosh ishte tepër, tepër manipulativ, ndërsa unë përfundova me virgjëritet të humbur nga ai kur isha vetëm 14 vjeçe. Kur babai im e kuptoi se unë po bëja seks, ai vërtet u hidhërua”.

“Nëna më mësoi si të drejtoj veturën kur isha vetëm 13 vjeçe, në mënyrë që të dërgoj në spital një prej vajzave të vogla kur ato sëmureshin. Por, unë e shfrytëzova këtë për diçka tjetër. Unë gjithmonë e vidhja veturën e saj apo të Bruce (njerkut), për të shkuar në shtëpinë e atij djali. Ai ishte shumë më i moshuar se unë edhe pse ai më gënjeu duke më thënë se është më i ri. Sigurisht, edhe unë gënjeva, thashë se isha 16 vjeçare. Unë kam mësuar shumë deri në momentin që e takova atë”.

“Unë isha vetëm 14 vjeçare, por unë mendova se isha e pjekur, ndërsa tani pendohem për gabimin e bërë. Të kesh seks për herë të parë në jetën tënde është një vendim ekstremisht i rëndësishëm që ndryshon tërë jetën tuaj. Ju kurrë nuk duhet të keni seks në një moshë aq të re”, deklaroi Khloe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kardashian humbi virgjëritetin si 14 vjeçare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum