www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gresa Behluli, krenare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Gresa Behluli, krenare   Thu Nov 25, 2010 6:32 pmFestivali i sivjetme, Kenga magjike, u percoll me shume zhurme, per shkak te largimit nga pjesemarrje te kengetareve nga Kosova, Linda Halimi dhe Nora Istrefi.

Megjithate, kengetaret pjesemarres te festivalit kane pasur pershtypje te ndryshme nga ky festival.

Ndonëse nuk u vlerësua me ndonjë çmim, këngëtarja Gresa Behluli ndjehet krenare me këngën dhe paraqitjen e saj në festivalin “Kënga Magjike”.

“Jam shumë e kënaqur me paraqitjen time dhe këngën që kam dhe mendoj që shumica e këngëve fituese nuk krahasohen me këngën time. E them me shumë bindje këtë dhe mendoj se adhuruesit e këngës sime do të jenë krenarë me paraqitjen time atje”, ka thene per ''Infopress'', Gresa.

Ajo ka treguar edhe vlerësimin e saj për mënyrën e votimit.
“Sa i përket votimin, unë s’kam pas qasje në çarqet e votimit atje. Si gjithmonë, spektaklet private kështu janë”, thekson për fund Gresa.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Gresa Behluli, krenare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum