www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Deklaratat e Thaçit nuk janë aspak realiste

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Deklaratat e Thaçit nuk janë aspak realiste    Fri Nov 26, 2010 1:36 am

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Blerim Shala ka thënë të enjten se deklaratat e kryeministri në dorëheqje Hashim Thaçi, bërë gjatë ditëve të fundit, nuk janë aspak realiste.
Duke u ndërlidhur me deklaratat e kryeministrit se Kosova shumë shpejt do të jetë pjesë e NATO-s dhe Bashkimit Evropian, Shala ka thënë se këto janë procese të ndërlikuara që kërkojnë shumë punë dhe angazhim.

Ndryshe, të mërkurën mbrëma, në një intervistë për emisionin “Top Show” të televizionit Top Channel, Thaçi ai premtoi se në rast të rimandatimit brenda 15 muajve të parë të qeverisjes Kosova do të përfshihet në procesin e liberalizimit të vizave dhe brenda katër viteve Kosova do ta shohë veten e anëtarësuar në NATO.

Lideri i PDK-së po ashtu premtoi gjithashtu se brenda katër vitesh Kosova do të arrijë njohjet e nevojshme të pavarësisë për t’u anëtarësuar në OKB.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Deklaratat e Thaçit nuk janë aspak realiste

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum