www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thaçi nuk komenton rezultatet e Rahovecit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Thaçi nuk komenton rezultatet e Rahovecit    Fri Nov 26, 2010 1:37 am


Pas shpalljes së rezultateve përfundimtare nga Komisini Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) për komunën e Rahovecit, kryeministri në dorëheqje, Hashim Thaçi, njëherësh kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), të enjten sërish nuk ka dashur të komentojë mbetjen jashtë garës të partisë së tij.
Por, zëvendësi i tij, Hajredin Kuçi, ka thënë se pranon çdo rezultat zyrtar të KQZ-së.

Thaçi, ndërkaq, ka akuzuar LDK-në, për ikje nga koalicioni dhe çuarje të vendit në zgjedhje të parakohshme. Ai i ka premtuar elektoratit të PDK-së, se në asnjë rast nuk do të bëjë koalicion më LDK-në.

Të mërkurën, KQZ-ja, pas numërimit të votave, i shpalli rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar të komunës në Rahovec, që u mbajtën të dielën. Sipas këtyre rezultateve kandidati i PDK-së, Xhelal Canziba nuk do të jetë në balotazh, por kandidati i AAK-së, Smajl Latifi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Thaçi nuk komenton rezultatet e Rahovecit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum