www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pranvera Behrami prezantuese në “Shpija 2”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Pranvera Behrami prezantuese në “Shpija 2”    Fri Nov 26, 2010 2:16 am


Organizatorët e “Shpija 2” kanë zbuluar emrin e prezantueses së edicionit të këtë vit të shout të , dhe ajo do të jetë Pranvera Behrami.
Pranvera është prezantuese në emisionin “Bon Bon” në “Radio Televizionin 21”.

Ndryshe, ky shou, i cili do të nisë këtë të premte, do të transmetohet në televizionin KTV, ku çdo ditë do të shfaqet edhe përmbledhja ditore, shkruan e përditshmja “InfoPress”.

Ndërsa ata që duan ta shikojnë këtë shoun 24 orë “live”, këtë mund ta bëjnë duke pasur rrjetin kabllor “Kujtesa”./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Pranvera Behrami prezantuese në “Shpija 2”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum