www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fillon Shpija 2, Emrat e konkurenteve ne “Shpija e Kosoves 2″

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Fillon Shpija 2, Emrat e konkurenteve ne “Shpija e Kosoves 2″   Sat Nov 27, 2010 8:06 pm

Në një spektakël ku janë prezantuar konkurrentë të rinj dhe ku është prezantuar një format i ri, ka filluar Shpija e Kosovës 2.

Janë prezantuar dhe 11 kandidatët e parë të Shpija2, ku mund të dallohen pretendentë të spektaklit nga mosha dhe shtresa të ndryshme, të cilët do të luftojnë deri në natën finale të 26 shkurtit për çmimin e madh, banesën në Prishtinë.

Spektaklin hapës e prezantoi ashtu siç u konfirmua, Pranvera Behrami e cila shfaqi paraqitje relativisht të mirë, marrë parasysh gabimet e bëra gjatë mbrëmjes. Ajo kishte mbështetjen e ‘kojshive’ Shukit dhe Agim Gërgurit.

Banorët e prezantuar në spektaklin hapës të Shpija2:

1. Elvis Qollopeku (Chopa) – Prizren, 27 vjeç

2. Liridon Hyda – Bujanovc, 23 vjeç

3. Blerta Hoti – Venedik, 22 vjeçe – jeton në Klinë

4. Arjeta Oruqi (Ari) – Kroaci, 22 vjeçe

5. Adnan Sylqevci (Adi) – Rusi, Kosovë (Gjilan), 32 vjeç

6. Valon Havolli – Prishtinë 21 vjeç

7. Jehona Topalli – Ferizaj, 25 vjeçe

8. Yll Dervishi (Buci) – Prishtinë, 26 vjeçe

9. Adrijana Krasniqi (Janita) – Mitrovicë, 21 vjeçe

10. Liridon Kaqandolli – Vushtri, 21 vjeç

11. Ledi Vokshi – Shqipëri (Durrës)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Fillon Shpija 2, Emrat e konkurenteve ne “Shpija e Kosoves 2″

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum