www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni per Blina?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Qka mendoni per Blina?   Sun Nov 28, 2010 8:01 pm

Eshte pak heret ndoshta te vleresojm Blinen,mirepo dita e mir thone shihet ne mengjes.Mund te them se eshte vajz me karakter e zgjuar dhe e vyeshme.
Shprehni edhe ju mendimin tuaj mos ngurroni.....

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Tue Nov 30, 2010 2:40 am

sen svyn hiq pifffffff hahahahahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Thu Dec 02, 2010 12:35 pm

A Po a Fidan shujj shujj shujj Xhelozzzzzzzzzzz haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Thu Dec 02, 2010 7:11 pm

uff uuff qa me than per ket qikenn... Qikee e mire po doket qysh en fillimee ee sgjuteee ee sjellshmee e pa pritushme me postuu nashta osht edhe qishtu e pa pritushmee mej ba rangt e shpis :P Veq te paraa se qysh ja ke niss super je tu shkkuueee ma shum spo foli se spot njoohh halee mireee..............
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Thu Dec 02, 2010 7:26 pm

Shum e mir osht Blina ,e sinqert e zgjuar e pershendes me nje kong te Metallica :)
Edituar për herë të fundit nga lola në Thu Dec 02, 2010 9:18 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Thu Dec 02, 2010 7:38 pm

valla s´ka me te
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Sun Dec 05, 2010 2:44 am

e mir e madhe e zgjut e bukur me ta mush shpijen nuse hahahaa dukat qik ahste

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Sun Dec 05, 2010 2:57 am

se di spo e njo mir veq qik e mir duhet me kan

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Sun Dec 05, 2010 11:32 pm

punttoorre :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
ErroR
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 444
Data regjis. : 03/12/2010
Location : N'Mal

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Mon Dec 06, 2010 12:04 am

nuk e njoh as so per te be ndonje vlersim po mbaz postimev duket vajz e zgjuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Wed Dec 08, 2010 8:47 am

mednoj qe eshte wikileaks kosovar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Thu Dec 09, 2010 11:13 pm

osa001 shkruajti:
mednoj qe eshte wikileaks kosovar

Osa ok1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Fri Dec 10, 2010 4:50 am

qik e mir qik e shpis

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Sat Dec 11, 2010 9:09 am

blina ka ardh me nje qellim nforum veq me u perla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Sat Dec 11, 2010 10:52 pm

Osa Gabohesh bindshem dhe plotesisht e ke Gabim qe mendon per mua keshtu.. sido qe te jete eshte mendim i juaji qe me thoni keshtu , sepse une s'kam ardh ne Forum per nje qellim te caktuar , s'kam kohe une te mirrem me keto gjera ! Nese vazhdoj te ju jap me shume shpjegime rrethe kesaj qe ju me thoni del si Justifikim , dhe une s'kam pse te justifikohem nese mendon qe une kam ardh per kete qellim qe me thoni eshte thjesht nje mendim i juaji ! Te Pershendes dhe falminderit per vlersimin tend dhe mendimin


Shqiponja s'mundet kurr me zene Mizat ok1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Sat Jan 08, 2011 12:28 am

ne baz te postimev po flas : qik e shkolluar , ka nje fjalor qe vrehet leht se ka kultur ,qik me karakter te fort por spejt u dorzu ne forum ne disa mosmarrveshje , spresoj te kthehet prap me postimet e saja sikur ne fillim ..... hajde blina qka po pret????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Sat Jan 08, 2011 4:43 am

blina eshte mike e mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Mon Jan 10, 2011 7:46 am

mandarina shkruajti:
ne baz te postimev po flas : qik e shkolluar , ka nje fjalor qe vrehet leht se ka kultur ,qik me karakter te fort por spejt u dorzu ne forum ne disa mosmarrveshje , spresoj te kthehet prap me postimet e saja sikur ne fillim ..... hajde blina qka po pret????Mirembrema Mandarina , shume falminderit qe ke gjete kohe te ndash mendimin tend per mua , e te japish fjal miradije! Une nuk jam dorezu aspak e aq me pak ne mosmarrveshje sepse bindeshem te them qe une me askend s'kam Mosmarrveshje ketu ne Forum . Keto dite kam qene shume e zene me jeten time private dhe s'kam pas kohe te mirrem me Pc , andaj dhe mos prezenca ime eshte vrejt dukshem .

Te pershendes perzemersisht .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Mon Jan 10, 2011 7:47 am

Shaban Cakolli shkruajti:
blina eshte mike e mireFalminderit Shaban Cakolli .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Tue Jan 11, 2011 12:43 am

si per filim po duket me kan nje vajz e menqur ,e shoeqrueshme ,e te shohim ma tutje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Sun Jan 16, 2011 7:28 am

Falminderit Malësor !! Ju Pershendes shume .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Sun Jan 16, 2011 9:12 pm

Yll ne horizont :).Shum e zgjuar dhe e sinqert :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   Sat Oct 15, 2011 7:24 pm

Uhhhhh nuk e njoh aspak, por nga postimet e saj.. dhe kur ti lexoj postimet e saja disi me pushojn syt.. Shkruan aq embel aq qart qe ke deshir gjdo postim te saj te lexosh..

Me ka terheq shum inteligjenca saj, menyra se si esht direkt dhe e shkruan at qe do..

per keqardhje qe jan te rralla keto femra si Blina...


Mos u ndrysho per asgje dhe askend karakterin tend te fort.. Me pelqen vertet


puq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Blina?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni per Blina?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum