www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Uka nuk mund ta dëmtojë LDK-në

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Uka nuk mund ta dëmtojë LDK-në    Mon Nov 29, 2010 12:23 amZyrtarët e Lidhjes Demokratike të Kosovës i kanë marrë me qetësi lëvizjet e fundit të Ukë Rugovës, i cili filloi përpjekjet për t’i bërë për vete disa degë të fuqishme të kësaj partie. Ukë Rugova, i cili tash është pjesë e listës zgjedhore të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, beson se disa degë të partisë që e themeloi i babai i tij do të votojnë për të më 12 dhjetor.
“Ne jemi bashkë sot pikërisht për vazhdimin e bashkëpunimit të nisur nga Ibrahim Rugova dhe Ramush Haradinaj. Ne jemi pjesë e LDK-së, por për shkak të mosreformimit të LDK-së, neve na është dashur të bëjmë koalicion me AAK-në”, ka thënë Ukë Rugova përpara fshatarëve të Nabërgjanit të Pejës, një vendbanim ky që njihet si bastion i LDK-së.

Por, Haki Rugova, i cili mban postin e nënkryetarit të LDK-së, thotë se Ukë Rugova nuk do të arrijë ta dëmtojë LDK-në, përkundër tendencës për t’u paraqitur si pjesë e kësaj partie.

“Nga ajo që unë shoh në terren, ai nuk mund të na dëmtojë. Njerëzit sigurisht se do ta votojnë atë, sepse dihet se ai është djali i një burri shumë të madh. Mirëpo, ai këtë mundet ta bëjë vetëm individualisht e jo në emër të LDK-së”, ka deklaruar Haki Rugova
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Uka nuk mund ta dëmtojë LDK-në

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum