www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vegjetariania Jessica Alba

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Vegjetariania Jessica Alba    Mon Nov 29, 2010 5:33 am

Jessica Alba është e përkushtuar që të jetojë një stil të ‘gjelbër’ të jetesës, pasi që lejon vajzën e saj dy-vjeçare Honor të ushqehet me gjëra organike.
Aktorja 29 vjeçare është e përkushtuar që ta ushqejë vajzën e saj me ushqim të shëndetshëm, ndërsa thotë se është tejet strikte në atë që ia servon vajzës së saj.

“Jam shumë strikte me Honor. Ajo është e shëndetshme. Ne ushqehemi shëndetshëm, shtëpia jonë është e gjelbër, ne nuk dëshirojmë humbje. Dëshirojmë që ta mbajmë shtëpinë sa më të gjelbër që ka mundësi”, u shpreh aktorja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Vegjetariania Jessica Alba

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum