www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ne-Yo nuk dëshiron femër për para

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Ne-Yo nuk dëshiron femër për para    Mon Nov 29, 2010 5:36 am

Ne-Yo ka këmbëngulur se ai kurrë nuk do të martohet me një femër e cila nuk e do atë, por suksesin e tij.
Krijuesi i hitit “Beatiful Monster” i cili u bë baba më herët gjatë muajit, ka thënë se kurrë nuk do të martohet me ndonjë femër që e do atë për para.

“Unë nuk dua që dikush të jetë me mua vetëm se ka nevojë për t’ia paguar qeranë. Nëna ime kishte gjashtë punë vetëm për të siguruar ekzistencën tonë dhe unë do të martoj një femër të tillë”, theksoi Ne-Yo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ne-Yo nuk dëshiron femër për para

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum