www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Helena Christensen feston me miq

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Helena Christensen feston me miq    Mon Nov 29, 2010 5:36 am

Helena Christensen gjithnjë shkon me miq për të festuar, në mënyrë që edhe ata t’i përjetojnë çuditë e botës së modelizmit.
Supermodelja daneze filloi të udhëtonte nëpër botë për karrierën e saj kur ishte vetëm 18 vjeçare, ndërsa ka pranuar se ajo ka qenë në gjendje ta shfrytëzojë shoqërinë vetëm nëpër festa.

“Nëpër festa gjithmonë kam shkuar me miq. Unë shkoja te njëri dhe ata të gjithë vinin tek unë. Kështu i përjetonim çuditë e botës së modelizmit”, u shpreh Christensen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Helena Christensen feston me miq

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum