www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Roli më i ‘keq’ i Clooneyt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Roli më i ‘keq’ i Clooneyt    Mon Nov 29, 2010 5:37 am

George Clooney ka luajtur rolin më të zi në karrierën e tij në filmin “The American”, me regji të Anton Corbijn.
Aktori hollywoodian i cili duhet ta luajë rolin më negativ në karrierën e tij, ka mahnitur regjisorin e filmit “The American” me paraqitjen në këtë film.

“George u mishërua me rolin e tij, gjë që më befasoi. Ndoshta është për shkak se ai kurrë nuk luajti ndonjë rol negativ. Ishte e mrekullueshme për mua që ai ishte në gjendje të bëhej aq negativ. Ai bën aq shumë, me aq pak. Ai ishte ideal”, deklaroi Corbijn.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Roli më i ‘keq’ i Clooneyt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum