www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tuna Sejdiu bëhet imazh i Mc Donalds, për qëllim bamirësie

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Tuna Sejdiu bëhet imazh i Mc Donalds, për qëllim bamirësie   Mon Nov 29, 2010 6:24 pm

Menaxherët e rrjetit të famshëm të restoranit amerikan “Mc Donalds” këtë radhë kanë zgjedhur këngëtaren Tuna Sejdiu për të qenë imazh kryesor në kampanjën për aktivitete humanitare, që do të zhvillohet për një kohë të gjatë në gjithë Maqedoninë. Nuk është e rastësishme që është zgjedhur ajo, pasi në Maqedoni emri i saj ka një efekt të madh pozitiv dhe si një nga këngëtaret më me zë në skenën muzikore, me një bagazh të madh suksesesh në karrierën e saj. Mbi të gjitha është njëra nga shqiptaret më të famshme në këtë vend të banuar me popullatë të përzier. Ditën që këngëtarja kishte qëndruar në Tetovë, më së shumti gëzoi fëmijët, të cilët ishin grumbulluar ta presin dhe përshëndesin atë. Pasi bëri shpërndarjen e ushqimit për të pranishmit, të cilët kishin ardhur special për Tunën, por edhe të rastit, këngëtarja dhuroi disa balona për fëmijët e pranishëm si dhe bëri disa foto me ta. Ishin disa momente emocionuese pasi i gjithë misioni i saj ishte humanitar dhe të gjitha mjetet e fituara do të shkonin si donacion për ndërtimin e klinikës së fëmijëve, në qytetin e Shkupit. Pasi mbaroi aktivitetin për disa orë me radhë, ajo u nis drejt Prishtinës, ku e prisnin disa xhirime për festat e fundvitit.


DUETI ME NORËN NUK REALIZOHET, ME DAFINËN gjithÇka ok
Këngëtarja për momentin nuk ka në plan realizimin e duetit me Norën. Edhe pse thuhej se kënga tashmë është gati me muzikë dhe tekst nga Linda Halimi, sipas Tunës kjo këngë nuk do të realizohet. “Duet me Norën për momentin nuk do të ketë”, theksoi shkurt këngëtarja, derisa sqaroi se intervista dhënë së fundi në media është keqinterpretuar shumë dhe se me këngëtaren tjetër Dafina Zeqiri po qëndron shumë mirë, gjë që është vërejtur edhe në disa evente më herët ku Tuna gjithmonë është parë e shoqëruar nga Dafina.Në lidhje me projektet e reja, këngëtarja së shpejti do të sjellë një hit të ri në duet me Getin, ndërsa ne po zbulojmë disa vargje ku këndon Tuna. “E dite se dite kallxom ku arrite, ti nuk e dite sa kom unë hite, kurr s’keni me ditë!!!”.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Tuna Sejdiu bëhet imazh i Mc Donalds, për qëllim bamirësie

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum