www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shperthim seksual ne Publik, Rozit dhe Çilit po u PELCET gjoksi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Shperthim seksual ne Publik, Rozit dhe Çilit po u PELCET gjoksi   Mon Nov 29, 2010 6:33 pmÇmenden fansat, harrojnë këngën hutohen me gjoksinKonkurente te forta persa i perket jo vetem kengeve po edhe madhesise se gjoksit, edhe pse ndryshojn nga stampa “Made in” dhe “Hand made” gjate performances ne naten finale te “Kenga Magjike” u vu re se te 2-ja kengetareve po u dilte gjoksi ne shesh


me te theksume e kishte Rozana te cilin ka shpenzuar shume per ta zmadhuar, ndersa Ciljetes i kishte dale pak njolla e kafte e gjoksit. Te dyja kengetaret admirohen shume nga fansat e tyre te shumte qe kane ne trojet shqiptare.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Shperthim seksual ne Publik, Rozit dhe Çilit po u PELCET gjoksi   Mon Nov 29, 2010 11:38 pm

Turp valla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Shperthim seksual ne Publik, Rozit dhe Çilit po u PELCET gjoksi   Tue Nov 30, 2010 12:59 am

Eh mooo ,me shum po i kushtojne rendesi dukjes se sa tekstit dhe interpretimit :@

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Shperthim seksual ne Publik, Rozit dhe Çilit po u PELCET gjoksi   Tue Nov 30, 2010 1:15 am

valla boll te forta dyjat qy

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Shperthim seksual ne Publik, Rozit dhe Çilit po u PELCET gjoksi   Tue Nov 30, 2010 1:24 am

o ska me natyralen bre masi spo muj shprehna turp se qesi selikon mundet gjithkush mej bo haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Shperthim seksual ne Publik, Rozit dhe Çilit po u PELCET gjoksi   Tue Nov 30, 2010 1:29 am

po po veq spo i bajn kshtu qe ktyve dyjave mir po ju rrin silikoni haha

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Shperthim seksual ne Publik, Rozit dhe Çilit po u PELCET gjoksi   Tue Nov 30, 2010 2:56 am

Ufff ... Rozana m'gjeg sa per Ciljeten deksha n'lloq boll e hupt o
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Shperthim seksual ne Publik, Rozit dhe Çilit po u PELCET gjoksi   Tue Nov 30, 2010 5:00 pm

Rozana edhe mu m pelqen shum ,amo n qet rast sme ka pelqy qe ka shti ne trup te vetin diqka jo natyrale :S

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Shperthim seksual ne Publik, Rozit dhe Çilit po u PELCET gjoksi   Tue Nov 30, 2010 6:25 pm

hauhau,cka e kam pa njenen ne facebook,dhjete here me e veshtire se kjo,thyante cka i dilte para me gjoksa,ka cka ska
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shperthim seksual ne Publik, Rozit dhe Çilit po u PELCET gjoksi   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Shperthim seksual ne Publik, Rozit dhe Çilit po u PELCET gjoksi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum