www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Këngëtarja serbe, Anabela, kopjon 100% klipin “E boj nxehtë” nga Tuna Sejdiu

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Këngëtarja serbe, Anabela, kopjon 100% klipin “E boj nxehtë” nga Tuna Sejdiu   Mon Nov 29, 2010 6:35 pm

Tani që gjërat kanë ndryshuar për mirë në estradën shqiptare, ne jemi ata që merremi si shembuj për të krijuar diçka të re.Tuna në këtë drejtim gjithmonë është munduar të jetë unike, si në paraqitje, ashtu edhe në përzgjedhjen e këngëve, pasi deri më tani emri i saj nuk është përmendur për ndonjë melodi të huazuar. Ka kaluar gati një vit që kur në treg erdhi dueti me reperin Vigg Poppa ku Tuna shfaqej shumë sensuale.


E pikërisht këtë ide dhe skenar e ka kopjuar 100% një këngëtare serbe, Anabela, vetëm disa ditë më parë, duke e përshtatur në këngën e saj të re të titulluar “Zena ratnik”, që në shqip do të thotë “Gruaja luftëtare”. Panorama

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Këngëtarja serbe, Anabela, kopjon 100% klipin “E boj nxehtë” nga Tuna Sejdiu

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum