www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fejesa e Adelinës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Fejesa e Adelinës   Tue Nov 30, 2010 6:00 pmKëngëtarja Adelina Thaçi, ka kurorëzuar te shtunen me fejesë dashurinë e saj me Bardhyl Metaj.

Ceremonia e fejesës ishte e vogël, me te ftuar familjarë dhe miq të afërt të çiftit.

I fejuari i kengetares, ka shfrytezuar profilin e tij ne rrjetin social Facebook, per te falenderuar te ftuarit:
''Një mijë herë faleminderit, të gjithë të ftuarve te shumtë - te cilët me pjesëmarrjen e tyre ne festën tonë të fejesës jo vetëm se na e zbukuruan kremten dhe i dhanë jetë atmosferës së mrekullueshme, këngës dhe valles – por mbushën plot gëzim e lumturi – edhe mendjet dhe zemrat tona e të familjarëve...''.

Nderkaq, Bardhyli ka bere te ditur se ishte vellau i Adelines, ai i cili bashkë me personelin e lokalit te zgjedhur, kishin organizuar gjithçka, deri në detajet më të vogla , duke bere që festa të shumë energji pozitive dhe atmosferë të rrallë e të mrekullueshme.

Sa i përket martesës Adelina ka thene me heret se nuk kanë plane konkrete sepse ata dëshirojnë ta shijojnë fejesën e tyre[img][/img]

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Fejesa e Adelinës   Tue Nov 30, 2010 6:04 pm

le ta shijojne,valla paska zgjedhur djalin e mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Fejesa e Adelinës   Tue Nov 30, 2010 6:05 pm

urime dhe me shum gezime um kan lshu renin mu tash mu feju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Fejesa e Adelinës   Tue Nov 30, 2010 6:07 pm

qy pse a ti duhesh Cimen ta pyetish kur duhet me u feju?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fejesa e Adelinës   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Fejesa e Adelinës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum