www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe policëve u premtohet rritje pagash

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Edhe policëve u premtohet rritje pagash    Wed Dec 01, 2010 1:13 amKryeministri në dorëheqje, Hashim Thaçi premtoi të premten ngritje të pagave edhe për pjesëtarët e Policisë për 40 për qind për vitin e ardhshëm.

Sipas tij, 20 për qind do të ngriten në janar, ndërkaq 20 në qershor të vitit 2011.

Thaçi, siç raportoi RTK, premtoi se edhe me një mandat tjetër qeverisës brenda katër viteve pjestarëve të Policisë do t’u ngriten pagat 100 për qind.

Këto premtime, Thaçi i bëri pas takimit me sindikalistët e policisë.

Po të premten, kryeministri në dorëheqje premtoi edhe heqjen e tatimit mbi fitim për institucionet e arsimit privat në Kosovë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Edhe policëve u premtohet rritje pagash

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum