www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 <<Poezi Vetem Per Ty >>

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Wed Dec 01, 2010 11:37 pm

First topic message reminder :

Disa Poezi Per Ty.....


Edituar për herë të fundit nga Medina në Tue Dec 07, 2010 5:40 am, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:00 pm

Te dua se je ti,te dua se e ke emrin luan,e si luan ma ke mar zemren,te dua se je shpresa ime,te dua se je gjithcka qe kam,isha e vetmuar,kur ne at caste erdhe ti.Te dua se me ke marr zemren vetem me buzqeshjen tende dhe dashurin tate je njeriu qe kam prit ne kete jet dhe ja ku jemi te dy.Te dy si pellumba qe pershkojn boten te lumtur dhe te dashuruar,dhe dashuria jon nuk do ket asnje her fund se ne te dy duhem shum x ty zemra vogel.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:01 pm

A jam Unë ajo vajzë që e don,
apo vajzë që keni nevojë
për të harruar për ish tuaj?

Do You Love Me?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:01 pm

Nese une do te vdes me mbulon
Dheu i zi mbi varrin tim do
Ta shkruaj te kam dashtur
vetem ty thikat i duroj
plumbat i pranoj por
Te ndahem prej teje
As qe e mendoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:01 pm

Kur une te shoh ty e harroj edhe veten e ne qdo moment jam gati ta fali jeten nese e ke kuptuar qka esht e verteta sundo mbi tegjitha UNE TI DHE JETA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:01 pm

Mos kujto se kam humbur edhe ne dete te isha hedhur dallge do te behesha dhe ty do te kisha gjetur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:01 pm

Te shikoj nag larg,
por nuk mundem te te flas,
nuk mundem te te tregoj se te dua.
Nuk e di a mendon ndonjeher ti per mua apo me urren?
Dua te di cila eshte ajo vajze me fat qe ti ne zemer e ke?
Dua vetem nje moment ty te te kem afer,
vetem nje fjal te mir nga ti si kujtim ta mbaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:01 pm

e dashurosh do te thot:
te jesh i lumtur me lot
te qeshesh me zemer
te jetosh pa tru.
te jesh i dashuruar do te thot:
te jesh gjall por i qal
te qash me shpirt
te kerkosh vdekje
te mbetesh pa zemer…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:02 pm

Shum rend qenka keshtu t’jetosh!
me dhembje, mall, e dashuri
perse zemra nuk gezohet dot,
perse shpirti rrin n’vetmi…

kur ne syte e mi
loti te me pikoj
dije se ne zemren tende
me nuk ekzistoj…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:02 pm

Ne syte e tu hyra nje dite
dhe smunda te dal dot prej andej
qerpiket e tu thuren nje rrjete
dhe un e jotja mbeta perjete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:02 pm

Qielli i shpirtit tim ka thurur nje aureole malli rreth frymezimit te tij te vetem…..
Sa do te donte qe pikersht kjo furi ndjenje te mos pershkonte fillesen e kuqe dhe te nxehte prej mishi e kocke….por gjithmone ekziston nje pashmangshmeri, qe ndryshon ngjyrim….ndryshon lekure….ndryshon paruke….a ste duket loje humbja??!!Ikja pergjithmone….zhdukja ne terrin e fshehte te botes boshe?….nje deshire e paepur per….te rene??Pse nuk e deshe te vjetren??Sepse normal qe ajo si pjese e se djeshmes perfshihet ne harresen tende mekatare…sepse ajo te fali….te dhuroi….te ndjeu….te deshiroi…te peshtolli frymen e zemres ne nje fymarrje afshi te vetme!!!….e ti prape tradhetar i brendise tende…zgjodhe nje tjeter rrugetim te shkruar idealisht si jeta jote e lumturueshme…Ti nuk ktheve me shikimin…as nje te turbullt edhe sikur…..por vazhdove rrjedhen e reales se madherishme!!…..po je i lire te ndjekesh fuqishem enderren, deshiren, jeten…por mos kerko me…mos kerko me ate qe u zhgarravit ne dheun e dhimbjes vec per ty….!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:02 pm

Ne gjum kur te bjesh
mendo se sa shum
te dua”’
mos bjer ne mes
te krevatit
por ler 1 vend per mua

te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:03 pm

Unazen e dikuj tjeter ne gisht do e mbaj sa here qe do e shoh me mall per ty do qaj.nje tjeter ne krah krah do e kem por asnjehere e lumtur s’do jem.jam e mbushur me dhimbje qe si ve dot as emer ty do te dua e tjeter kujt do ti therras ‘zemer’.kur tjetri te me perqafoj un syte do ti mbyll dhe me mall ty do te kujtoj.edhe pse un sot te dua dhe vuaj per ty me nje nje tjeter do me duhet te jetoj.sepse fati keshtu desgiroj.ai do te flas me mua duke pershperitur sa shume me do.ndersa une me lot ne sy emrin tend do ta shqiptoj.dhe se te kam dashur dhe te dua kurre s’do ta mohoj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:03 pm

Je strukur ne thellesin e shpirtit
Ne trupin tim jemi bere nje
Ne enderr je pran Buzeve te mia
Pse Dashuria ime te ndodhi tere kjo?

Per Ty do te beja cdo gje
Do te hyja ne zjarr do te vdisja
Tretem ne mendimet e hutuara
E mendja ime gjen prehje
kur te kujton Ty…

Sa tpaqelluara jane pyetjet qe ja bej vehtes
A thua A me Don?
E lehtas me rrjedhin lotet
Vertet TE DUA pse nuk me kupton?

Po shkruaj me forcen e lapsit
TE DESHA…..TE DUA….dhe do te te DUA gjithmone.

Edhe nese me trup i takoj tjetrit
Shpirti im do te takoj vetem TY
Do te jesh pjese e pandashme e jetes sime

Kur trupin tim do te mbuloj dheu i zi
shpresoj se do me pushojne dhembjet e zemres
Lotet e derdhur per TY
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:03 pm

Fati Që Se Mendova

Fati im u shua
dhe une ende te dua
ah sa shum gabova
kete fat se mendova

N`je fat i rende ne jete
nje fat i shuar
nje fat ne dashuri
fati i mallkuar

Ku te kerkoj tash
tani ku te gjej
nuk mundem askund
vetem do te urrej

Fati im me humbi
fati im u shkund
sa shum te kerkova
smunda te gjej askund

Mbaje mend ne jete
dashurine time
sepse fati jone
mbet ne perkujtime

Do te dua ende
edhe pse ste kam ngat
do te kerkoj nje dashuri
e cila me sjell Fat..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:03 pm

Kur do të m’i kthesh ëndrrat
Kur do t’me kthesh lumturin,
kur do t’më kthesh gezimin.
Kur do te venitem a do te me kthesh dashurin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:03 pm

Ne mesin e nates te kujtova
ne mes te dites te pash
buzë mbremjes te putha,
para agimit u ndam.
Perse ike
perse?
QE nga ajo dit me su pamë!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:03 pm

Malli per ty po me kall qdo takim me ty e kam prit me mall eja mos me le me lot ne sy se kto lot po derdhen vetem per ty.

ich sag se kurz in einem satz du bist mein allergrÖster schatz.

syt zjarr buzet varr kush i sheron? puthja e pare

te dua te dua oj lulja e rinis me ty e fillova boten e dashuris.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:03 pm

Një guri shembur nje arë e punuar emri jot vajz osht i pa ngatrruar bjondin te pash bjondin te mora ne shikim te par me ty u dashurova.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:04 pm

Fillim i mbar
por ne fund i vrar
dashuri e papar
po prap te ndar!!!

duhemi kshtu se paku mendojm
me gjelozi a thua vall ku do shkojm
npole tkunderta jetojm
por smund te jemi tqet ku njeri tjetrit i mungojm

kur te kam pran perlahëmi
puthëmi ledhatohëmi por ne fund shahëmi
vrapoi nga dera ik me lot
provon t’me harrosh por lodhesh kot

harron se per ty ska tjeter
dashuria kurr s’behet e vjeter
kah te shkojsh gjithmon me kujton
dhe telefonin nga dora se leshon

kur me sheh me shoqe mbushesh meri
po gjelozia s’ka vend nese per mua ndjen dashuri
harron se edhe un te dua prandaj ste tradhtoj
por smundem ne qdo qast ket ta kujtoj

me ty a pa ty nuk ndjehem rehat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:04 pm

JAM PA TY…

Edhe Boten Te Ma Falin
Un Prap Do Te Vuaj
Kur e Di se Dora Jote
Mban Unaz Te Huaj

I Kujtoj Buzet e Tua
Dhe e Pyes Vehten
A Me Genjeve ti a e Genjeva Vehten
Tash Jeton Larg Meje
Dhe Me Kujtime Mos Me Mashtro
Eja Te Un Nese Me Don

Jam Pa Ty Dhe Po Lotoj
Syt e Mi Do i Qerroj
Ty Te Du Ty Te Pres
Ne Preherin Tend Dua Te Vdes…

Pse me the te shkoj
kur ende skisha ardhur?
Pse me the te iku
kur sisha duke ardhur?
Pse u bere i till
dhe fjalen ne goje ma le ?
Pse sme lejove te pakten
qe te pyes si je?!!
Pse shpinen ma ktheve
pa ti pa ata sy
Pse doren ma le zgjatur
dhe sme fole ti
e une ika tash
e nje gje dije mire
asgje ste kam falur
vetem nje mallkim…

dashurija Djalit, si lulja e livadhit, ne fillim te don, ne fund te tradhton…

Dikur te kam njoft, tash jam ba SHUM pishman, kur te shof rruges, me dukesh si CERTAN…

Spiel nicht mit mir Poker,
sonst setz ich deine MUTTER als joker­

Nuk je yll po duket te sho ne ender nat per nat, kujtoj qe te kam pran ne shtrat, e preki shtratin, – shtrati that, ta hangsha trupin si qokollad…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:04 pm

Pranë meje kur t`ulesh,
ma fshijë lotin tim,
po te deshti zemra,
merrëm n`perqafim…

Mos e shiko bukurin
e cila te mashtron
por shiqoje zemren
e cila te don…

Me Don Te Dua Me Adhuron Te Adhuroj Me Tradhton Te Vras Me Nje Puthje Ne Mesazh…

Vazhdo! Rrugen tash pa mua.
Me vjen keq por un me ste dua!
Ik e shko!
Me le te qet!
Tradhetar nuk dua ne jet!!!…

Ti nuk lajmërohesh,
pse më ke harrua?
Cka bëra keqë që më nuk më don
apo ndoshta ke qjet tjetrën
qe më shumë e dashuron?
Si i harrove ato ditët së bashku?
A mund të na sjell zoti dashurin e përparshme?
Ne mendjën time të kam vetëm ty
Në zemrën time të ndjej vetëm ty
Të luteëm zemër mos më harro
dhe lajmërohu nëse ke kohë!…

Kur te dashurohesh
ulu Dhe mendo
thuaj vetvetes,
ruaju e mos gabo !!! …

Can you See?
Si po te shikojn Sytë e Mi,
You are Beutyful,
Mos u lazdro se ta futi Shpull..(hehe)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:05 pm

than gjethet e ksaj stine
dhe ran para meje por kjo zemer
qe te deshti tash po rrah larg teje.
Edhe boten te ma falin une prap dot vuaj
Kur edi se Dora jote mban Unaz te huaj
I kujtoj buzet tua dhe po e pys veten…
A me genjeve ti apo genjeva veten????
Shko jeto larg meje edhe pse te dua
Un sisha per ty dhe ti sishe per mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:05 pm

Nese merzitesh nga perditeshmeria,
dhe te mungon dashuria,
Nje buzeqeshje do ta dergoj,
Me shume nuk mundem,
Me pak nuk deshiroj,
Prite duar hapur,
me shume nga ti nuk po kerkoj.
Dhe ma kthe nje dites edhe ti mua,
Nese une do te kem nevoj…

qe te vras ty
jam ne dyshim
veq do te turperohem
se ske meritim…

E shkruaj une me gjak e shkruaj
nje emer per te cilin vuaj
ne eshtra nese jam shendrruar
a bindesh se te kam dashuruar…

U fike si qiri ne erë
u zhduke si shiu ne vere
u shfaqe ne nje tjeter vend
me lae mua si njeri pa mend…

Ndoshta mund te thuash se fajtore isha, eshte nje Zot i madh qe i din te gjitha…Thuaj se ne zemer kurr nuk me ke pas, thuaj se ne jet kur nuk me ke dasht, thuaj ato fjale qe kurr s’mi ke than, thuaj se gjithmon ke mendu mem lan…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:05 pm

Mbi varrin tim
mendoje nje emer
mbaj mend se te deshta
me shpirt e me zemer

mbi varrin tim
ti kur te vish
se sa te kam dashur
duhet mire ta dish

mbi varrin tim
mos derdh asnje lot
se ti me vrave
per jete e mot…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   Sun Dec 26, 2010 10:05 pm

ese e gjen nji vajz qe pak mua me ngjan mos ja thuaj fjalet qe mu mi ke than puthe ne buz puthe disa her por doren doren tlutna mos ja prek duaje at ashtu siq me deshte mua se aja osht femer e jo zemer gur hiqja disponimein e keq mos e ler te njdihet si un kur ti thuash asaj te dua mendo se per ty un po vuaj mendo se per ty un jam thy e mos um shiko me te njejtin sy.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: <<Poezi Vetem Per Ty >>   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

<<Poezi Vetem Per Ty >>

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Poezi-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com
YlliehanaForum