www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fëmijët të mos jenë pjesë e fushatës elektorale

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Fëmijët të mos jenë pjesë e fushatës elektorale    Fri Dec 03, 2010 7:04 amKryetari i Kuvendit të të Rinjve të Kosovës, Avdullah Hasani, pas vendimit të Kryesisë së këtij Kuvendi për mosshfrytëzimin e fëmijëve për fushatë elektorale u drejtohet të gjitha partive politike, përfaqësuesve të partive të ndryshme, kandidatëve për deputetë që të mos i shfrytëzojnë fëmijët nën moshën 18 vjeç për fushatë elektorale.
Në njoftimin për media thuhet se shfrytëzimi i fëmijëve për fushatë elektorale, në manifestime të ndryshme me karakter politik për fushatë, bie ndesh me Konventën Ndërkombëtare për të Drejtat e Fëmijëve.

“Mos i përdorni fëmijët nën moshën 18 vjeç për fushatë elektorale, për të mbushur ambientet ku ju dëshironi të kryeni fushatën tuaj elektorale. Të dashur prindër! Mos lejoni t’i përdorin fëmijët tuaj të moshës nën 18 vjeç, për fushatë elektorale.
Fëmijët vërtetë konsiderohen si e ardhmja e vendit...Mbrojtja e tyre në këto situata krijon një brez të ri të padeformuar, të paideologjizuar...”, thuhet në njoftim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Fëmijët të mos jenë pjesë e fushatës elektorale

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum