www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çili planifikon ta lë Shqipërinë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Çili planifikon ta lë Shqipërinë   Mon Dec 06, 2010 7:07 pm
Çiljeta Xhilaga shënoi edhe një sukses ne festivalin ''Kënga magjike 2010'' me këngën “Të dy qajmë të ndarë”.

Subjekti i kesaj kenge nuk perputhet fare me jeten e kengetares, pasi ajo po shijon lumturine e lidhjes se saj tremujore me Aleksandrin.

Kjo është me të vërtetë një histori dashurie pasionante, madje kengetarja ka bërë edhe një tatuazh si dedikim për të dashurin: ''Është një nga çmenduritë që kam bërë për Aleksin dhe e kam realizuar vetëm disa ditë mbasi isha njohur me të. Po më bënte të ndjehesha aq mirë sa vendosa të bëj një tatuazh me emrin e tij dhe me fjalët “Have a baby by me” e 50 Cent, të cilën të dy e pëlqejmë shumë'', ka rrefyer kengetarja per ''Panorama''.

Kengetarja ka ne plan qe te le Shqiperine, per t'i qendruar afer te dashurit te saj:
''Aleksi do kthehet për pak ditë në Angli, ai ka lindur në Tiranë por është rritur andej dhe nuk përshtatet dot me jetën këtu. Kaq kohë sa ka ndenjur, e ka bërë vetëm për mua. Mendoj se do shkoj edhe unë me të. Si fillim për të bërë një master për diplomaci, më pas të shoh, mund të rri për fare, por jo në Londër, më pëlqen Miami.

Me tej, ajo ka shpjeguar se Shqiperia nuk i ofron shume dhe nuk e ben te lumtur.
''Më ka lodhur gjithë kjo vëmendje, nuk është se fama dhe popullariteti janë për mua si ajri, bëj shumë mirë edhe pa to. Pastaj t’ju them të drejtën, në Shqipëri nuk jam e lumtur. Më është kthyer gjithçka në rutinë, ngrihu në mëngjes, shko pi kafe të Blloku, pastaj palestër, pastaj prapë kafe, pastaj koncert… Është shumë e mërzitshme. Dua të ndryshoj jetë, mesa duket ky vend nuk mund të më ofrojë më shumë se kaq. Tani që jam me Aleksin kam një arsye më shumë për ta realizuar këtë ëndërr timen, '' ka shtuar ajo.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Çili planifikon ta lë Shqipërinë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum