www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ç'far mendoni per ChoCo G!rL ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: ç'far mendoni per ChoCo G!rL ?   Tue Dec 07, 2010 1:42 am

Te gjithe ne i kemi kendin tone ku Forumistat munden me jap mendimin e tyre rrethe neve bazuar ne baze te Postimve qe i bejem , dhe ChoCo G!rl e meritone te t'a ket nje te till.. eshte heret per nje vlersime por ne te ardhmen do e shohim si Poston kjoooooo ChoCo Vajza jone bukuroshja dhe do i merr mendimet e tona !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: ç'far mendoni per ChoCo G!rL ?   Tue Dec 07, 2010 9:49 pm

Eshte heret te vleresohet mirepo per fillim sa e kom verejt po jap mendimin tim.Me nje fjal them se po me pelqen e i lexu postimet e saj

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

ç'far mendoni per ChoCo G!rL ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum