www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FER-i “gjobit” PDK-në me 3200 euro

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: FER-i “gjobit” PDK-në me 3200 euro    Wed Dec 08, 2010 8:27 am


Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa e miraton si të bazuar ankesën e Frymës së Re, të paraqitur kundër subjektit politik Partia Demokratike e Kosovës për shkak të mbulimit të posterave të FER-it në Malishevë dhe i shqipton PDK-së dënimin prej 3.200 euro.
“Fryma e Re është e vendosur që të mos lejojë që të kalojnë pa u ndëshkuar kurrfarë shkeljesh as para e as gjatë zgjedhjeve të 12 dhjetorit, e sidomos shkelje që ndikojnë drejtpërdrejt në ndryshimin e rezultatit të zgjedhjeve”, ka deklaruar Shpend Ahmeti, kryetar i Këshillit Drejtues i FER-it, në lidhje me këtë vendim të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa.

“Në mënyrë që në këto zgjedhje të ketë sa më pak parregullsi, është më se e rëndësishme që të dielën të dalin sa më shumë shtetas për të votuar”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

FER-i “gjobit” PDK-në me 3200 euro

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum