www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qfar mendoni per Llapjanka?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Qfar mendoni per Llapjanka?   Wed Dec 08, 2010 7:19 pm

Vleresoni ,shprehuni ,mos ngurroni ......

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qfar mendoni per Llapjanka?   Wed Dec 08, 2010 9:50 pm

hmm po shenoj une para pasi me ka ra rasti me njoft ne nje forum tjeter vertet asht shumm sjellshm e respektushme e lezetshm ne postim vertet me pelqen tek nje shoqe si kjo sepse ashte shumm sjellshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qfar mendoni per Llapjanka?   Thu Dec 09, 2010 12:53 am

Per fillim shum e mir,shpresoj te mos nderroj mendim me von ;)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Qfar mendoni per Llapjanka?   Thu Dec 09, 2010 1:02 am

se njo

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Tupac
Rapper Shakur
avatar

Numri i postimeve : 200
Data regjis. : 01/12/2010
Age : 27
Location : ♥ In the ghetto ♥

MesazhTitulli: Re: Qfar mendoni per Llapjanka?   Thu Dec 09, 2010 2:13 am

auha qik e mire llapjanka , a ki nr bre folum :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.facebook.com/TupacAmaruShakur1
Llapjanka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 926
Data regjis. : 08/12/2010
Location : ИЄ ˩˩ΔƤ

MesazhTitulli: Re: Qfar mendoni per Llapjanka?   Thu Dec 09, 2010 2:30 am

shum flm nga ju te gjithe qe keni shkruar per mua , nga zemra ju uroj qe zoti t eju sjell te gjitha ato qe ju deshironi qaf te gjithe flm xhan1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Qfar mendoni per Llapjanka?   Fri Dec 10, 2010 4:52 am

qik e mir mu dok ne do llafe qe i ndrrum valla

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Llapjanka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 926
Data regjis. : 08/12/2010
Location : ИЄ ˩˩ΔƤ

MesazhTitulli: Re: Qfar mendoni per Llapjanka?   Fri Dec 10, 2010 8:19 am

к๏ร๏שคlเค shkruajti:
qik e mir mu dok ne do llafe qe i ndrrum valla

kadal kadal se pa e hanger nej thes kryp bashk nuk mundesh me dite se si jam qy ahahahah

flm edhe ju ishit i mrekullueshem ishte knaqesi e imja sod qe i ndrruam ato llafe se bashku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qfar mendoni per Llapjanka?   Fri Dec 10, 2010 8:21 am

me duket qik e mir e shoqerueshme dhe terheqse ne postime kaq per niher
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Llapjanka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 926
Data regjis. : 08/12/2010
Location : ИЄ ˩˩ΔƤ

MesazhTitulli: Re: Qfar mendoni per Llapjanka?   Fri Dec 10, 2010 8:23 am

osa001 shkruajti:
me duket qik e mir e shoqerueshme dhe terheqse ne postime kaq per niher

ju falm nga ju i nderuar kam nderin kur i lexoj keto fjal nga ju qe i thuani per mua shum flm , uroj nga zemra te gjithe te mirat te ju sjell zoti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KoNN!
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 883
Data regjis. : 06/11/2009
Location : Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!

MesazhTitulli: Re: Qfar mendoni per Llapjanka?   Sun Dec 12, 2010 5:37 pm

Llapjanka çka me than për të Llapjank moo. Shume e mire është :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Llapjanka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 926
Data regjis. : 08/12/2010
Location : ИЄ ˩˩ΔƤ

MesazhTitulli: Re: Qfar mendoni per Llapjanka?   Mon Dec 13, 2010 2:38 am

KoNN! shkruajti:
Llapjanka çka me than për të Llapjank moo. Shume e mire është :)
qyqy shum e mire jo shum e mire po mashum se e mir ahahahahha


ju falm ngaj u shum i nderuar kam knaqesin kur lexoj komentet e juaja , uroj qe te jeni njeriu me i lumtur ne kete bote qaff
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qfar mendoni per Llapjanka?   Sun Dec 19, 2010 2:59 am

Nje vajze e zgjuar,,,e dashur,,e shoqeruar dhe tejet e bukur
KISSS zemra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qfar mendoni per Llapjanka?   Sat Jan 29, 2011 4:28 am

e zgjuar e talentuar e afert me te gjith,si loqk bree :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qfar mendoni per Llapjanka?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qfar mendoni per Llapjanka?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum