www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Korabi lanson këngën dhe klipin “Vetmia”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Korabi lanson këngën dhe klipin “Vetmia”    Thu Dec 09, 2010 12:37 am


Korab Shaqiri ka lansuar baladën më të re të titulluar “Vetmia”, të cilës ia ka bashkangjitur edhe një videoklip.
Duke u prononcuar për emisionin Express, Korab Shaqiri tha se kjo baladë vjen pas shumë këngëve ritmike, ndërsa shtoi se albumi i ri do të ketë disa balada.

“Balada e re ka si tematikë një vajzë e cila është e vetmuar dhe ka arritur t’ia dalë të bëhet taksiste. Më pas e takon djalin të cilin e dashuroi”, theksoi Korabi duke folur për klipin.

Kënga është punuar nga vet Korab Shaqiri, ndërsa për videoklipin është përkujdesur produksioni iMedia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Korabi lanson këngën dhe klipin “Vetmia”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum