www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Votoni numrin që do të sjellë vlera në Kosovë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Votoni numrin që do të sjellë vlera në Kosovë!    Thu Dec 09, 2010 5:59 am


Koalicioni për Kosovë të Re ka një program të mirëfilltë me një strukturë njerëzish, të cilët më të vërtetë dinë si të qeverisin. Kështu tha të mërkurën në Gjilan, në tubimin parazgjedhor, e kandiduara për kryeministre e Aleancës Kosova e Re, Mimoza Kusari-Lila.
“Ne jemi krenarë që jemi bërë bashkë dhe prezantojmë një mozaik në përgjithësi. Fitorja dhe liria janë të plota vetëm atëherë kur kemi mirëqenie. Për atë i kemi edhe njerëzit më të mirë”, tha ajo.

“Kosova sot është më e izoluara në Evropë, më pasaportën e Kosovës mund të shkohet vetëm në 5 vende. Na besoni dhe na votoni. Nr 31 numrin e vlerave etike dhe morale, numrin e ekonomisë, numrin e integrimit të Kosovës, numër ky i cili do të sjellë vlera në Kosovë, atëherë votojeni numrin 31”.

“Sot prapë jemi bashkë, I kam me vete njerëzit e fuqishëm dhe projektin e fuqishëm, e ky projekt e ka emrin Koalicioni për Kosovë të Re, ky projekt e ka një numër, e ai numër është 31, ky projekt e ka një lider, e ai lider është Behgjet Pacolli”, tha Agim Çeku, kryetari i Partisë Socialdemokrate, pjesë e këtij koalicioni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Votoni numrin që do të sjellë vlera në Kosovë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum