www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “Vetëvendosje”: Qytetarët nuk do të votojnë më për hajna

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: “Vetëvendosje”: Qytetarët nuk do të votojnë më për hajna    Thu Dec 09, 2010 6:00 am


Lideri i lëvizjes “Vetëvendosje” ka thënë të enjten në Malishevë se qytetarët nuk do të votojnë më për rrena dhe hajna, po për programin e lëvizjes “Vetëvendosje” që do të bëjë negociata për bashkimin me Shqipërinë.
Ai ka thënë se qytetarët nuk do t’i votojnë ata politikanë që dalin e zgërdhihen me një flamur lara lara, e që bëjnë negociata me Beogradin, por do të votojnë për “Vetëvendosjen” që do të bëjë negociata për bashkim me Shqipërinë.

Ndërkaq, Wiliam Walker, ish ambasador i OSBE-së në Kosovë ka thënë se shpesh pyetet nëse Washintoni do të pranojë një qeveri të udhëhequr nga lëvizja “Vetëvendosje”.

Me këtë rast, ai tha se e heq këtë dilemë, pasi sipas tij SHBA-të do ta mbështesin secilën qeveri pavarësisht nga kush udhëhiqet, por që është vullnet i qytetarëve të Kosovës.

Ndërsa, Visar Ymeri ka folur për programin ekonomik, ndërsa në këtë drejtim ka premtuar mbështetje për bujqësi, zhvillim ekonomik dhe krijim të një tregu të përbashkët mbarëkombëtarë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

“Vetëvendosje”: Qytetarët nuk do të votojnë më për hajna

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum