www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fitorja e PDK-së do të jetë bindëse

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Fitorja e PDK-së do të jetë bindëse    Thu Dec 09, 2010 6:08 amPartia Demokratike e Kosovës ka vazhduar fushatën zgjedhore në Prizren. Në takimin me qytetarë, kryetari i kësaj partie, Hashim Thaçi premtoi sërish se brenda 15 muajve Kosova do të përfshihet në procesin e liberalizimit të vizave, ndërkaq brenda mandatit katërvjeçar vendi do të jetë pjesë e BE-së, NATO-s dhe OKB.
Para simpatizantëve të mbledhur në sallën e “Sportit” në Prizren, Thaçi shprehu besimin PDK do të korr fitore në tërë Kosovën.

Si këto zgjedhje, që janë jashtëzakonshme, Thaçi tha se edhe fitorja e Partisë Demokratike do të jetë bindëse dhe e jashtëzakonshme.

Kryetari i PDK-së, ka porositur qytetaret e Prizrenit që të zhvillojnë një fushatë të qetë dhe demokratike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Fitorja e PDK-së do të jetë bindëse

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum