www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 AAK: Në vitin 2011, punësohen 100 mijë vetë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: AAK: Në vitin 2011, punësohen 100 mijë vetë    Fri Dec 10, 2010 1:17 am


Aleanca për Ardhmërinë (AAK) ka shpalosur programin e saj ekonomik. Gjatë një konference për shtyp, të enjten, kandidati i kësaj partie për deputet Ramiz Kelmendi, tha se me këtë program brenda vitit 2011 do të punësohen 100 mijë vetë.
Këta të punësuar, sipas Kelmendit, do të janë kryesisht në sektorin e agrobiznesit dhe tekstilit.

Kelmendi, po ashtu, tha se me ardhjen në pushtet të AAK-së do t’i hiqet dogana produkteve bazë si miellit, vajit, etj.

AAK-ja ka nënshkruar edhe një marrëveshje me Unionin Artistik Kombëtar dhe kjo marrëveshje nënkupton një mbështetje më të madhe për mërgatën me qeverisjen Haradinaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

AAK: Në vitin 2011, punësohen 100 mijë vetë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum