www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mustafa: Me 12 dhjetor LDK do të kremtojë fitore të rrastë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Mustafa: Me 12 dhjetor LDK do të kremtojë fitore të rrastë    Fri Dec 10, 2010 1:18 am


Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa në tubimin me qytetarët e Gjakovës tha se ky qytet do të ketë prioritet në programin e LDK-së, ndërkaq premtoi se do të krijojë një qeveri që do t’ia kthejë dinjitetin Kosovës dhe do ta bëjnë shtetin që do ta kenë lakmi jo veç rajoni, por edhe Evropa.
Mustafa po ashtu premtoi universitet në Gjakovë, pasi sipas tij është vendi që e meriton më së shumti një universitet, por me kusht siç tha ai që diplomat nga ky institucion të jenë të cilësisë së lartë dhe konkurrente edhe në Evropë.

Kreu i LDK-së premtoi ringjalljen e ekonomisë në Gjakovë, kthimin në funksion të shumë ndërmarrjeve, etj.

Ai premtoi krijimin e kushteve më të mira për fëmijët dhe rininë kosovare. Sipas tij, e programin e LDK-së do të bëhen kthesa të mëdha në të gjitha fushat dhe aspektet e jetës së qytetarëve të Kosovës.

Mustafa shprehu bindjen se me 12 dhjetor, partia që ai drejton do të kremtojë një fitore, siç tha ai të rrastë. LDK fushatën zgjedhore e vazhdoi në Deçan.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mustafa: Me 12 dhjetor LDK do të kremtojë fitore të rrastë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum