www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LDD ka vizion për një shtet të fortë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: LDD ka vizion për një shtet të fortë    Fri Dec 10, 2010 1:19 am


Udhëheqës të Lidhjes Demokratike të Dardanisë të enjten ishtin për fushatë në Pejë, ndërsa kërkuan nga qytetarët e kësaj pjese të Kosovës ta mbështesin LDD-në drejt fitores. Kryetari i LDD-së, Nexhat Daci tha se partia që ai udhëheqë ka vizion dhe kapacitet që të ndërtojë një shtet të fortë dhe të garantojë sovranitetin dhe integritetin territorial.
Daci tha më tej se me fitoren e LDD-së, qytetarët do të ndjehen krenarë ndërkohë që ekonomia do të zhvillohet. Ai premtoi para pejanëve se do t’i kthejë në vend kursimet pensionale.

Kryetari i LDD-së tha se nuk përjashton asnjë parti politike për të bërë koalicion, por sipas tij ata që mendojnë koalicion me LDD-në duhet të jenë parti që kanë dëshmuar respekt dhe dashuri për vendin e tyre.

Besa Gaxherri, nënkryetare e LDD-së tha se askush nuk do ta mund ta ndal fitoren e LDD-së. Madje, këtë siç tha ajo nuk mund ta pengojnë as presionet e mëdha të cilat qysh herët kishin filluar nga partia ORA, të cilën Gaxherri e quajti Sahat.

Ajo tha se Lidhja Demokratike e Kosovës, parti kjo që ka në strukturat e saj njerëz nga partia ORA do të dështojnë, sikur dikur theksoi ajo ka dështuar parti ORA.

Gaxherri duke besuar në fitoren e LDD-së, e quajti Nexhat Dacin president të ardhshëm të Kosovës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

LDD ka vizion për një shtet të fortë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum