www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 AKR: Qeveria e ka instaluar korrupsionin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: AKR: Qeveria e ka instaluar korrupsionin    Fri Dec 10, 2010 1:23 am


Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka premtuar rritje ekonomike prej 8 për qind për çdo vit, nëse AKR do të udhëhiqte Qeverinë e Kosovës. Pacolli para qytetarëve të Vitisë premtoi edhe hapjen e vendeve të reja të punës, e që sipas tij do të jenë 30 mijë në vitin 2011.
Ai kritikoi Qeverinë e Kosovës për vendimin e kësaj të fundit, për të mos lejuar femrat myslimane të bartin shami nëpër shkolla. Ai tha se kjo është e drejtë e çdo individi dhe koalicioni që ai udhëheq do të mundësojë një gjë të tillë.

Ndërkaq, Mimoza Kusari-Lila në ditën ndërkombëtare kundër korrupsionit tha se Qeveria e Kosovës jo që nuk e ka luftuar korrupsionin në Kosovë, por e ka instaluar këtë dukuri negative për shoqërinë kosovare.

Me këtë rast, ajo ka premtuar se si kryeministre e ardhshme e vendit do të angazhohen maksimalisht në luftën kundër korrupsionit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

AKR: Qeveria e ka instaluar korrupsionin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum