www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 .... JeTa Pa Dashuri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: .... JeTa Pa Dashuri   Fri Dec 10, 2010 9:14 am


Intelegjenca pa dashuri te ben prevez
Diplomacia dhe taktika pa dashuri te bejn hipokrit
Suksesi pa dashuri te ben arrogant
Pasuria pa dashuri te ben koprrac
Bukuria pa dashuri te ben kapricioz
Autoriteti dhe fuqia pa dashuri te bejn tiran
Puna pa dashuri te ben Skllave
Besimi pa dashuri te ben fanatik
Jeta pa dashuri e humb kuptimin e saj


$i mendoni ju per kete qe kam shenuar pres komentet juaja ??

vazhdoni edhe ju se qka mendoni si do ishte jeta pa dashuri


Edituar për herë të fundit nga Medina në Sat Dec 11, 2010 8:55 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Llapjanka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 926
Data regjis. : 08/12/2010
Location : ИЄ ˩˩ΔƤ

MesazhTitulli: Re: .... JeTa Pa Dashuri   Fri Dec 10, 2010 9:18 am

jeta pa dashuri si i verberi pa sy valla un mendoj ashtu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: .... JeTa Pa Dashuri   Sat Dec 11, 2010 8:53 am

Jeta pa dashuri nuk do kishte vlere per mua ndaj edhe dashuroje me shpirte.Sepse nga Dashuria kemi ardh ne ket Bote
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: .... JeTa Pa Dashuri   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

.... JeTa Pa Dashuri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum